۱۳۹۹/۰۵/۳۰

نشست و گفتگوی صمیمانه معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری با تعدادی از کارکنان این معاونت

نشست و گفتگوی صمیمی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری با تعدادی ازکارکنان این معاونت برگزار شد

محمد صادق براتی در نشست صمیمی با کارکنان معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد ،اظهار داشت: هفته اول شهریور ماه، ایام سالروز پرواز دو یار دیرینه امام، شهیدان رجایی و باهنر است که در تقویم ایران اسلامی مزین به هفته دولت شده است.

وی افزود:شهیدان رجایی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و نیز تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند. 
براتی تاکید کرد:بی شک ترسیم نمایی دقیق از عملکرد و ویژگی های شخصیتی این دو شهید، می تواند فرصتی برای سرمشق قرار دادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم باشد.
وی تصریح کرد: کارکنان حوزه معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری دغدغه خود را تسهیل امر زیارت از طریق فراهم نمودن امکانات و زیرساخت ها ونیز تلاش در جهت ایجاد زیارتی با معرفت و آسان برای زائران و عاشقان حضرت رضا ع قرار داده اند.
شایان ذکر است در این نشست صمیمی که برای استماع نظرات و قدردانی از خدمات کارکنان این معاونت به صورت فردی برگزار شد ،پرسنل پیشنهادات و نظرات خود را با معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین مطرح نموده و در پایان راهبرد های لازم ارائه شد.


منبع : اداره کل هماهنگی امور فرهنگی زائرین
تعداد بازدیدها : ۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان