۱۳۹۹/۰۵/۲۰

خودم و شما مسئولان را نصیحت میکنم از نزدیک درد دل مردم را بشنوند

مدیرکل امورفرهنگی زائرین استانداری خراسان رضوی گفت: دیدار مسئولان با مردم و شنیدن حرف ها و درد دل شهروندان بهترین روش برای بررسی مشکلات آنان است و گاهی آرام کردن آنان است.

مصطفی صفایی صبح امروز در جلسه شورای اداری و شورای تامین شهرستان درگز و معارفه معاون سیاسی امنیتی و بخشدار شهرستان چاپشلوی درگز اظهار داشت:یکی از رموز اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ودفاع مقدس ایمان و اعتماد امام راحل به جوانان بود ودستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده که هر کجا از ظرفیت جوانان استفاده کرده ایم انان حماسه آفریدند و توانسته اند با تکیه بر نیروی جوانی و انگیزه بالا موانع را از پیش رو برداشته و در مسئولیت ها موفق عمل نمایند.
ایشان گفتند، تشکر ویژه از استاندار معزز جناب آقای رزم حسینی که ثابت کردند هنوز روحیه ایثار وشهادت دارند و به جوانان و خانواده های محترم ایثارگران برای تصدی پست های مدیریتی اعتماد دارند و در انتصاب های جدید از مدیران جوان ومخصوصا خانواده محترم ایثارگران استفاده کرده اند.
وی بیان کرد:برای رفع مشکلات و موانع موجود، مسئولان باید بیش از پیش با آحاد مردم به صورت حضوری دیدار داشته تا بتوانند مشکلات آنها را در بخش های مختلف برطرف کنند.

وی ادامه داد: گاهی شاید نتوان برای مردم کاری انجام داد ولی شنیدن حرف دل آن عزیز میتواند باعث آرامش و طیب خاطر آن شخص شود، دیدار مسئولان با مردم و شنیدن حرف ها و درد دل شهروندان بهترین روش برای بررسی مشکلات انان است.

صفایی تصریح کرد: با وجود بیش از۳۰میلیون زائر مضجع شریف حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف تحیه والثناء قطعا خدمات مسئولین برای تعداد افراد بسیار بیشتر از جمعیت آماری استان است و کارکردن در استان خراسان رضوی فارغ از ثواب اخروی بسیار زیاد و سخت و طاقت فرسا است.
ایشان گفتند:مدیران و مسئولان شهرستان شناخت و ارائه راه حل مناسب برای حل مشکلات مردم را ملاک اقدامات خود قرار دهند و از طرفی توجه به معیشت و مشکلات اقتصادی مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود تکریم و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران را از دیگر وظایف مهم مسئولان دانست و ابراز داشت: خانواده ایثارگر با چندروز جبهه ویا یک درصد جانبازی تابیش از۷۰درصد جانبازی و خانواده معظم شهدا و ایثارگران افتخار ملت و این نظام مقدس هستند و قطعا دیدار و سرکشی از آنان و بررسی مشکلاتشان منشا خیر و برکت برای زندگی فردی و اجتماعی خواهد بود و درصورت رضایتمندی دعای این عزیزان درحقمان دعای مستجاب است.
مدیر کل امور فرهنگی زائرین استانداری در پایان ضمن تقدیر از تلاشهای مجتبی علینژاد در مدت حضور در اداره کل امور فرهنگی زائرین وتبریک انتصاب ایشان به سمت بخشدار چاپشلو و همچنین تبریک انتصاب سرکارخانم دکتر بارانی به سمت معاون سیاسی امنیتی فرمانداری درگز ،برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.


منبع : اداره کل هماهنگی امور فرهنگی زائرین
تعداد بازدیدها : ۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان