۱۳۹۸/۰۶/۲۸

زائرسرای پاکستانی ها با همکاری خیرین، آستان قدس رضوی و مساعدت شهرداری مشهد به منظور تسهیل سفر زائران محروم این کشور به مشهد، احداث می شود.

زائرسرای پاکستانی‌ها در مشهد احداث می شود

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: زائرسرای پاکستانی ها با همکاری خیرین، آستان قدس رضوی و مساعدت شهرداری مشهد به منظور تسهیل سفر زائران محروم این کشور به مشهد، احداث می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در دیدار هیات امنای بنیاد زائران پاکستانی در ایران که در محل دفتر معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: انتظار داریم با کمک خیرین داخلی و پاکستانی در فرصتی کوتاه یک زائرسرای مناسب برای زائران پاکستانی ساخته شود.
وی با اشاره به پذیرش رایگان زائران پاکستانی در این زائرسرا افزود: با توجه به تلاش متولیان بنیاد زائر امام رضا(علیه السلام) و اعلام آمادگی خیرین پاکستانی و ایرانی، نگران تامین منابع مالی برای تکمیل پروژه نیستیم.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در این جلسه تاکید کرد: با تمهیدات در نظر گرفته شده توسط بنیاد زائرین پاکستانی در ایران و حمایت دستگاه های اجرایی و خیرین، خدمت رسانی به زائران پاکستانی جهت زیارت بارگاه منور حضرت رضا(علیه السلام) افزایش پیدا کرده است.
براتی خاطرنشان کرد: با پیگیری های اعضای هیئت امنا بنیاد زائرین پاکستانی و نیز رایزنی با خیرین پاکستانی و ایرانی امیداریم که هرچه سریعتر این طرح تکمیل شود.

 
 

منبع : اداره کل هماهنگی امور فرهنگی زائرین
تعداد بازدیدها : ۹۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان