۱۳۹۸/۰۶/۰۶

در مراسمی با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی، در راستای ترویج فرهنگ دینی و توسعه فرهنگ رضوی کلیپ های چندزبانه با موضوع سبک زندگی رضوی رونمایی شد.

 

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استاندار خراسان رضوی  در مراسم رونمایی از کلیپ های چند زبانه با موضوع سبک زندگی رضوی اظهار کرد: ترویج فرهنگ و سیره رضوی مهم ترین دغدغه ای است که باید مورد توجه مجموعه مدیریتی استان و همه دست اندکاران قرار گیرد.

محمدصادق براتی افزود: باید به گونه ای عمل کنیم که وقتی زائری وارد خراسان رضوی می شود چهره یک استان متفاوت را شاهد باشد و رسیدن به این هدف تلاش بیشتری را می طلبد لذا امیدواریم نهاد های عمومی غیر دولتی و دستگاه های دولتی تلاش مضاعفی انجام دهند.
وی تصریح کرد: با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی و حجم زائر ورودی به استان انتظار می رود مسئولان حوزه فرهنگ و ارشاد به تولید این کلیپ ها بسنده نکرده و زمینه را به گونه ای فراهم کنند که همه زائران با هر زبانی با سیره و فرهنگ رضوی آشنا شوند.
در این ادامه جلسه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با تاکید بر اینکه زیارت یک سبک زندگی اسلامی ایرانی است که جنبه های مختلف اجتماعی دینی و فرهنگی را شامل می شود، اظهار کرد: بنا به وظیفه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ترویج فرهنگ دینی این کلیپ های چند زبانه رضوی تولید شده است.  
جعفر مروارید هدف از تولید کلیپ های سبک زندگی رضوی چندزبانه را توجه به گفت و گوهای بین فرهنگی و بین نسلی برشمرد و افزود: تولید چنین آثار فرهنگی به کاهش آسیب های اجتماعی کمک می کند. 
گفتنی است، این کلیپ ها به چهار زبان فارسی عربی، انگلیسی و اردو تحت عناوین مختلفی از جمله عشق و محبت، شوق زیارت، فرصت تغییر، فرصت مهربانی و فرصت عاشقی تولید شده است.
 
 

منبع : اداره کل هماهنگی امور فرهنگی زائرین
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان