۱۳۹۷/۰۷/۲۴

سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی: گسترش صدای رادیو زیارت در پهنه ملی و شبکه سیمای زیارت دو موضوع مهم و قابل پیگیری ما است.

دکتر حسینی سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری در خلال بازدیدی که از محل رادیو زیارت انجام شد ، گفت: به رغم وجود مشکلات اقتصادی و جوسازی های بدخواهان و معاندین، استقبال زائرین اربعین حسینی نسبت سال گذشته افزایش داشته است و تا کنون بیش از 85 هزار نفر در سامانه سماح برای زیارت اربعین ثبت نام نموده اند ، درحالی که در سال گذشته مجموع ثبت نام ها 80 هزار نفر بود.

سید جواد حسینی  در گفتگوی ویژه خبری این رادیو بیان داشت: هماهنگی و تمهیدات لازم برای  برگزاری این رویداد بزرگ و بی نظیر فرهنگی انجام شده است.
وی  ضمن اشاره به کارکرد های مذهبی ، اجتماعی و سیاسی اربعین حسینی و دهه آخر صفرافزود میوه و ثمره کار، گسترش و تعمیق معارف و سیره پیامبر اسلام و اهل بیت ایشان هست که باید تلاش شود تا در در همه ایام در زندگی فردی و اجتماعی تجلی پیدا کند. در مجموع 5 هزار مبلغ و روحانی کار زائرین اربعین و دهه آخر صفر را پوشش فرهنگی می دهند.
سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری ضمن تشکر از مدیریت و کارکنان و عوامل تولید رادیو زیارت به نقش ممتاز رادیو ملی زیارت به عنوان یک رسانه فراگیر و تخصصی در ترویج  و تعمیق فرهنگ رضوی اشاره و بر استفاده از ظرفیت رادیو زیارت برای اطلاع رسانی و مستند سازی و پوشش جلوه های ویژه رویدادهای اربعین امام حسین و دهه آخر صفر تاکید کرد.
همچنین دکتر حسینی بیان داشت: امیدواریم موج FM رادیو ملی زیارت هر چه زودتر سراسری شود و در کنار صدای زیارت در قالب رادیو ملی زیارت ، ما شبکه سیمای زیارت را نیز داشته باشیم.
قابل ذکر است در این بازدید که مدیران کل فرهنگی و رفاهی زائرین استانداری نیز حضور داشتند، سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری از بخش های مختلف رادیو زیارت بازدید و در نشستی که در محل رادیو زیارت برگزار شد در رابطه با تولید بسته های رادیویی وپوشش محتوایی و اطلاع رسانی تبادل نظر و در خصوص مشکلات و انتظارات مطرح شده تصمیم گیری شد.


منبع : اداره کل هماهنگی امور فرهنگی زائرین
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان